2. Verfahren
Verfahren
Titel: PAROPLYNOVÉ CYKLY V EOP - ČÁST: TECHNOLOGICKÉ MOSTY
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací, služeb spojených s výstavbou technologických mostů včetně stavební části těchto mostů v areálu Elektrárny Opatovice, a.s.
Interne Kennung: PAROPLYNOVÉ CYKLY V EOP - ČÁST: TECHNOLOGICKÉ MOSTY
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262400 Baustahlmontagearbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223110 Installation von Metallkonstruktionen
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací, služeb spojených s výstavbou technologických mostů včetně stavební části těchto mostů v areálu Elektrárny Opatovice, a.s
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy. Informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, která je uvedena na profilu zadavatele.