See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemów informatycznych na potrzeby integracji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI). dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lublinie Al. Kraśnicka 100
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa systemów informatycznych na potrzeby integracji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) wraz z 36 miesięcznym wsparciem technicznym. 2. Szczegółowy zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje: a) Dla pakietu nr 1: 1) Przeprowadzenie prac analitycznych i projektowych związanych z podłączeniem do PUI (Platformy Usług Medycznych) systemu Infinitt PACS i bramką Netgate AI; 2) Zakup i wdrożenie licencji systemu Infinitt na potrzeby integracji z PUI wraz z usługami wsparcia producenta na okres 36 miesięcy wraz ze zwiększeniem puli badań o dodatkową ilość 9000 badań/1 rok; 3) Szkolenia dla użytkowników (15 osób) i administratorów ( 2 osoby) b) Dla pakietu nr 2: dostawę, wdrożenie oraz utrzymanie kompletnego rozwiązania informatycznego wykorzystującego mechanizmy sztucznej inteligencji (AI), przeznaczonego do wsparcia procesu cyfryzacji papierowej dokumentacji medycznej oraz jej dalszego przetwarzania do postaci elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM). Szkolenia dla użytkowników (15 osób) i administratorów ( 2 osoby)
Vorherige Bekanntmachung: 152623-2026
Interne Kennung: WSS SP ZOZ DZP 3924.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 3924.8.2026 która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 4. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 5.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 9. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 10. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 11. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. 1. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Oświadczenie JEDZ - załącznik nr 1 do SWZ 2) Prawidłowo wypełniony Formularz oferty, sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; 3) Prawidłowo uzupełniony Formularz asortymentowo- cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ; 4) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia – załącznik nr 7 do SWZ 5) Prawidłowo uzupełniony załącznik Parametry techniczne – sporządzone wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 8.1/8.2 do SWZ 6) pełnomocnictwo określające zakres umocowania oraz podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia reprezentuje pełnomocnik; 7) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – o ile dotyczy. PODSTAWY WYKLUCZENIA Z POSTĘPOWANIA 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych: 1) w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp ; 2) w art. 109 ust. 1 pkt. 1, 4, ustawy Pzp tj.: a. który naruszył obowiązki dotyczące płatności podatków, opłat lub składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, z wyjątkiem przypadku, o którym mowa w art.108 ust.1 pkt 3, chyba że Wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności; b. w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury 3) w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego 4) w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014,), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022),
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa systemów informatycznych na potrzeby integracji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) wraz z 36 miesięcznym wsparciem technicznym p.1
Beschreibung: Szczegółowy zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje: 1) Przeprowadzenie prac analitycznych i projektowych związanych z podłączeniem do PUI (Platformy Usług Medycznych) systemu Infinitt PACS i bramką Netgate AI; 2) Zakup i wdrożenie licencji systemu Infinitt na potrzeby integracji z PUI wraz z usługami wsparcia producenta na okres 36 miesięcy wraz ze zwiększeniem puli badań o dodatkową ilość 9000 badań/1 rok; 3) Szkolenia dla użytkowników (15 osób) i administratorów ( 2 osoby)
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Rozbudowa systemów informatycznych na potrzeby integracji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) wraz z 36 miesięcznym wsparciem technicznym p.2
Beschreibung: Szczegółowy zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje: dostawę, wdrożenie oraz utrzymanie kompletnego rozwiązania informatycznego wykorzystującego mechanizmy sztucznej inteligencji (AI), przeznaczonego do wsparcia procesu cyfryzacji papierowej dokumentacji medycznej oraz jej dalszego przetwarzania do postaci elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM). Szkolenia dla użytkowników (15 osób) i administratorów ( 2 osoby)
Interne Kennung: pakiet nr 2