286243-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten – Przeglądy planowe, okresowe i konserwacyjne oraz usuwanie usterek i awarii urządzeń i instalacji branży AKPiA w PGE EC S.A. Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeglądy planowe, okresowe i konserwacyjne oraz usuwanie usterek i awarii urządzeń i instalacji branży AKPiA w PGE EC S.A. Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
BeschreibungPrzeglądy planowe, okresowe i konserwacyjne oraz usuwanie usterek i awarii urządzeń i instalacji branży AKPiA w PGE EC S.A. Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZI/01051/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP.