See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku w latach 2024-2025 wg części I-V
Beschreibung: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku w latach 2024-2025 wg części I-V
Vorherige Bekanntmachung: 620786-2023
Interne Kennung: 2201-ILZ.260.10.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku w latach 2024-2025 wg części I-V - I
Beschreibung: część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w wymiarze dodatkowych 70% maksymalnej wartości Umowy wskazanej w § 7 ust. 2 Umowy, odpowiednio do części. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku wykorzystania pełnej kwoty maksymalnej wartości Umowy wskazanej w § 7 ust. 2 Umowy, odpowiednio do części. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku w latach 2024-2025 wg części I-V - II
Beschreibung: część II
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku w latach 2024-2025 wg części I-V - III
Beschreibung: część III
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku w latach 2024-2025 wg części I-V - IV
Beschreibung: część IV
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku w latach 2024-2025 wg części I-V - V
Beschreibung: część V