286282-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawy produktów farmaceutycznych i tlenu medycznego ZP-7/25
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów farmaceutycznych i tlenu medycznego ZP-7/25
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych i tlenu medycznego, w zakresie trzydziestu pakietów dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie, zgodnie z asortymentem wymienionym w załącznikach nr 1.1 – 1.30 do SWZ, stanowiących jednocześnie Formularze cenowe: Pakiety I XXVIII Leki załączniki nr 1.1 – 1.28 do SWZ Pakiet XXIX – Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego – załącznik nr 1.29 do SWZ, Pakiet XXX Tlen medyczny załącznik nr 1.30 do SWZ 2. Zamawiający przewiduje składanie ofert na całość zamówienia lub w częściach – gdzie część zamówienia stanowi dany Pakiet wg. podziału powyżej. 3. Wykonawca w każdej pozycji Formularzy cenowych – w których Zamawiający wymaga, poda: podmiot odpowiedzialny lub producenta/wytwórcę lub wytwórcę lub podmiot odpowiedzialny/producenta lub wytwórcę/producenta; kod GTIN; nazwę handlową produktu zgodnie z wymaganiami poszczególnych Formularzy cenowych. 4. Przedmiot zamówienia dostarczany będzie do Zamawiającego zgodnie z warunkami określonymi w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 13.03.2015r. w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. 5. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz z informacją zawierającą wskazanie producenta, opis zawierający wskazania producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na lub w opakowaniu w formie ulotki, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. 6. Oferowane produkty, w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, muszą posiadać aktualne świadectwo rejestracji, atest, świadectwo jakości, deklarację zgodności lub zezwolenie dopuszczające do obrotu i stosowania w zakładach służby zdrowia, a ponadto właściwe oznakowanie opakowań zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. 7. Termin ważności dostarczonych Zamawiającemu produktów nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia produktu. 8. Miejsce dostawy: Apteka szpitalna, mieszcząca się w siedzibie Zamawiającego, tj. Kraków, ul. dr. Józefa Babińskiego 29, budynek nr 13. 9. Dostawa przedmiotu zamówienia odbywać się będzie na koszt własny i ryzyko Wykonawcy. 10. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie na warunkach określonych przez Zamawiającego we wzorach umów – załączniki nr 4 5 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I - LEKI 1
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu I, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II - LEKI 2
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu II, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.2 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III - LEKI 3
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu III, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.3 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET IV - LEKI 4
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu IV, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.4 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET V - LEKI 5
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu V, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.5 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET VI - LEKI 6
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu VI, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.6 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET VII - LEKI 7
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu VII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.7 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET VIII - LEKI 8
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu VIII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.8 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET IX - LEKI 9
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu IX, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.9 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET X - LEKI 10
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu X, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.10 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET XI - LEKI 11
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XI, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.11 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET XII - LEKI 12
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.12 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET XIII - LEKI 13
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XIII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.13 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET XIV - LEKI 14
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XIV, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.14 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET XV - LEKI 15
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XV, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.15 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET XVI - LEKI 16
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XVI, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.16 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET XVII - LEKI 17
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XVII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.17 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET XVIII - LEKI 18
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XVIII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.18 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET XIX - LEKI 19
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XIX, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.19 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET XX - LEKI 20
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XX, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.20 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET XXI - LEKI 21
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXI, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.21 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET XXII - LEKI 22
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.22 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET XXIII - LEKI 23
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXIII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.23 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET XXIV - LEKI 24
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXIV, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.24 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET XXV - LEKI 25
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXV, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.25 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET XXVI - LEKI 26
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXVI, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.26 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET XXVII - LEKI 27
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXVII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.27 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET XXVIII - LEKI 28
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXVIII, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.28 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET XXIX - Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy żywności specjalnego przeznaczenia medycznego dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXIX, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.29 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET XXX - Tlen medyczny
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy tlenu medycznego dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie w ramach Pakietu XXX, zgodnie z asortymentem wymienionym w załączniku nr 1.30 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy.
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase