See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wymiany urządzeń układów pomiarowych energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1f i 3f zdalnego odczytu na terenie działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wymiany liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów w podziale na 8 części zamówienia przez 18 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 459212-2025
Interne Kennung: POST/DYS/OR/OZ/02296/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Część 4: Wymiana liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów RE Sanok
Beschreibung: zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ)
Interne Kennung: Część 4
Menge: 14 431 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0012
Titel: Część 6: Wymiana liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów RE Krosno
Interne Kennung: Część 6
Menge: 22 364 Stück
Los: LOT-0014
Titel: Część 8: Wymiana liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów RE Janów Lubelski
Interne Kennung: Część 8
Menge: 5 265 Stück