See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG UPŁYNNIANIA POTOKÓW PASAŻERÓW W PORCIE LOTNICZYM GDAŃSK IM. LECHA WAŁĘSY
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki zgodnie z art. 388 pkt 2) lit. c) ustawy Pzp, który stanowi „Zamówienia sektorowego można udzielić w trybie zamówienia z wolnej ręki: (…) jeżeli zamówienie jest udzielane dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych i polega na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy szacowaniu jego wartości, a w opisie zamówienia podstawowego wskazano zakres tych usług lub robót budowlanych oraz warunki, na jakich zostaną one udzielone”.
Vorherige Bekanntmachung: 152870-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63730000 Diverse Hilfstätigkeiten für den Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0001