See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het organiseren van busvervoer voor leerlingen naar gemeentelijke activiteiten
Beschreibung: Het organiseren van busvervoer voor leerlingen naar gemeentelijke activiteiten. Het betreft een raamovereenkomst gedurende maximaal 4 jaar, ingedeeld in 11 percelen.
Interne Kennung: 2026/9016 - busvervoer leerlingen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er zijn 11 percelen, waarvan de inschrijver zelf kiest op hoeveel van deze percelen hij intekent. Bij deelname aan meerdere percelen wordt verondersteld dat de combinatie van deze percelen effectief uitgevoerd kan worden bij toewijzing.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/9016/P1 - busvervoer schoolzwemmen
Beschreibung: Het organiseren van busvervoer van leerlingen naar gemeentelijke zwembaden (perceel 1)
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Los: LOT-0010
Titel: 2026/9016/P10 - busvervoer rondleiding gemeentehuis Beveren
Beschreibung: Het organiseren van busvervoer van leerlingen naar gemeentehuis Beveren (perceel 10)
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 2026/9016/P11 - busvervoer op afroep
Beschreibung: Het organiseren van busvervoer op afroep (perceel 11)
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0002
Titel: 2026/9016/P2 - busvervoer sportklassen
Beschreibung: Het organiseren van busvervoer voor sportklassen (perceel 2)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2026/9016/P3 - busvervoer sportactiviteiten
Beschreibung: Het organiseren van busvervoer voor sportactiviteiten (perceel 3)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2026/9016/P4 - busvervoer Robbedoezedagen
Beschreibung: Het organiseren van busvervoer voor Robbedoezedagen (perceel 4)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2026/9016/P5 - busvervoer schoolschaatsen
Beschreibung: Het organiseren van busvervoer voor schoolschaatsen (perceel 5)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 2026/9016/P6 - busvervoer toerisme
Beschreibung: Het organiseren van busvervoer voor toerisme (perceel 6)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 2026/9016/P7 - busvervoer zomerscholen
Beschreibung: Het organiseren van busvervoer voor zomerscholen (perceel 7)
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 2026/9016/P8 - busvervoer bibliotheek
Beschreibung: Het organiseren van busvervoer voor uitstappen naar de bibliotheek (perceel 8)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 2026/9016/P9 - busvervoer Ter Vesten & 't Waaigat
Beschreibung: Het organiseren van busvervoer voor uitstappen naar Cultuurcentra Ter Vesten en/of 't Waaigat (perceel 9)
Interne Kennung: 9