2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa książek drukowanych dla Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu z dopuszczeniem ofert częściowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nowych książek drukowanych do magazynu książek Zamawiającego, mieszczącego się w Oświęcimiu przy ul. Więźniów Oświęcimia 55, według tytułów i ilości: CZĘŚĆ I REZYDENCJA ŚMIERCI w. angielska 978-83-6029-245-7 3000 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. francuska 978-83-7553-081-0 2000 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. hiszpańska 978-83-6029-247-1 1000 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. niemiecka 978-83-6029-249-5 1000 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. polska 978-83-7553-014-8 500 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. szwedzka 978-83-6029-244-0 1000 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. włoska 978-83-6029-248-8 1000 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. węgierska 978-83-7553-080-3 1000 egz. PRZEŻYŁAM OŚWIĘCIM w. rosyjska 978-83-89782-20-5 800 egz. PRZEŻYŁAM OŚWIĘCIM w. angielska 978-83-89782-51-9 1000 egz. PRZEŻYŁAM OŚWIĘCIM w. niemiecka 978-83-89782-50-2 800 egz. PRZEŻYŁAM OŚWIĘCIM w. francuska 978-83-89782-09-0 800 egz. CZĘŚĆ II NOC w. angielska 978-01-4018-989-6 1000 egz. PROSZĘ PAŃSTWA DO GAZU w. angielska 978-01-4018-624-6 1000 egz. AUSCHWITZ. A HISTORY w. angielska 978-01-4198-748-4 1000 egz. AUSCHWITZ. NAZIŚCI OSTATECZNE… w. angielska 978-05-6352-296-6 1000 egz. DZIENNIK ANNE FRANK w. angielska 978-01-4131-518-8, 1000 egz. 978-01-4131-519-5 1000 egz. KOMENDANT Z AUSCHWITZ w. angielska 978-18-4212-024-8 1000 egz. 3 CZŁOWIEK W POSZUKIWANIU SENSU w. angielska 978-18-4604-124-2 1500 egz. OCHOTNIK PRAWDZIWA HISTORIA w. angielska 978-07-5354-518-8 1000 egz. BLIŹNIACZKI Z AUSCHWITZ w. angielska 978-19-1218-357-8 1500 egz. CZY TO JEST CZŁOWIEK w. angielska 978-03-4914-286-9 1000 egz. ANUS MUNDI w. polska 978-83-8924-779-7 500 egz. CZĘŚĆ III BYŁEM ASYSTENTEM DOKTORA MENGELE w. polska 978-83-921-567-4-1 500 egz. BYŁEM ASYSTENTEM DOKTORA MENGELE w. angielska 978-83-921-567-5-8 2000 egz. BYŁEM ASYSTENTEM DOKTORA MENGELE w. włoska 978-83-921-567-0-3 1500 egz. BYŁEM ASYSTENTEM DOKTORA MENGELE w. niemiecka 978-83-906-992-8-8 1500 egz. BYŁEM ASYSTENTEM DOKTORA MENGELE w. hiszpańska 978-83-921-567-6-5 2000 egz. BYŁEM ASYSTENTEM DOKTORA MENGELE w. niderlandzka 978-90-742-745-4-8 1000 egz. CZĘŚĆ IV KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. polska 978-83-61618-00-3 200 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. angielska 978-83-61618-01-0 500 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. czeska 978-83-61618-19-5 100 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. francuska 978-83-61618-09-6 200 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. niderlandzka 978-83-61618-18-6 500 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. niemiecka 978-83-61618-07-2 200 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. norweska 978-83-61618-08-9 100 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. szwedzka 978-83-61618-06-5 100 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. włoska 978-83-61618-13-3 300 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. hiszpańska 978-83-957968-7-6 500 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. polska 978-83-6161-802-7 200 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. angielska 978-83-61618-03-4 400 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. francuska 978-83-61618-20-1 300 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. niemiecka 978-83-61618-15-7 200 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. włoska 978-83-61618-14-0 200 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. niderlandzka 978-83-957968-4-5 200 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. hiszpańska 978-83-957968-8-3 500 egz. KOMIKS - OFIARA w. polska 978-83-61618-04-1 200 egz. KOMIKS - OFIARA w. niemiecka 978-83-957968-1-4 200 egz. KOMIKS - OFIARA w. francuska 978-83-957968-2-1 200 egz. KOMIKS - OFIARA w. niderlandzka 978-83-957968-5-2 200 egz. KOMIKS - OFIARA w. angielska 978-83-61618-05-8 500 egz. KOMIKS - OFIARA w. włoska 978-83-980373-1-0 500 egz. KOMIKS - OFIARA w. hiszpańska 978-83-957968-9-0 500 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. polska 978-83-61618-16-4 200 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. niemiecka 978-83-957968-0-7 200 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. francuska 978-83-957968-3-8 300 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. niderlandzka 978-83-957968-6-9 300 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. angielska 978-83-61618-21-8 500 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. włoska 978-83-980373-2-7 500 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. hiszpańska 978-83-980373-0-3 500 egz. 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nowych książek drukowanych. Pod pojęciem sukcesywnej dostawy należy rozumieć realizację zamówień kierowanych etapami, na podstawie zgłaszanego zamówienia przez Zamawiającego.
Interne Kennung: 15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert w sytuacji wystąpienia pilnej potrzeby udzielenia zamówienia na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22110000 Gedruckte Bücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nowych książek drukowanych do magazynu książek Zamawiającego, mieszczącego się w Oświęcimiu przy ul. Więźniów Oświęcimia 55, według tytułów i ilości: CZĘŚĆ I REZYDENCJA ŚMIERCI w. angielska 978-83-6029-245-7 3000 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. francuska 978-83-7553-081-0 2000 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. hiszpańska 978-83-6029-247-1 1000 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. niemiecka 978-83-6029-249-5 1000 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. polska 978-83-7553-014-8 500 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. szwedzka 978-83-6029-244-0 1000 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. włoska 978-83-6029-248-8 1000 egz. REZYDENCJA ŚMIERCI w. węgierska 978-83-7553-080-3 1000 egz. PRZEŻYŁAM OŚWIĘCIM w. rosyjska 978-83-89782-20-5 800 egz. PRZEŻYŁAM OŚWIĘCIM w. angielska 978-83-89782-51-9 1000 egz. PRZEŻYŁAM OŚWIĘCIM w. niemiecka 978-83-89782-50-2 800 egz. PRZEŻYŁAM OŚWIĘCIM w. francuska 978-83-89782-09-0 800 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nowych książek drukowanych do magazynu książek Zamawiającego, mieszczącego się w Oświęcimiu przy ul. Więźniów Oświęcimia 55, według tytułów i ilości: CZĘŚĆ II NOC w. angielska 978-01-4018-989-6 1000 egz. PROSZĘ PAŃSTWA DO GAZU w. angielska 978-01-4018-624-6 1000 egz. AUSCHWITZ. A HISTORY w. angielska 978-01-4198-748-4 1000 egz. AUSCHWITZ. NAZIŚCI OSTATECZNE… w. angielska 978-05-6352-296-6 1000 egz. DZIENNIK ANNE FRANK w. angielska 978-01-4131-518-8, 1000 egz. 978-01-4131-519-5 1000 egz. KOMENDANT Z AUSCHWITZ w. angielska 978-18-4212-024-8 1000 egz. CZŁOWIEK W POSZUKIWANIU SENSU w. angielska 978-18-4604-124-2 1500 egz. OCHOTNIK PRAWDZIWA HISTORIA w. angielska 978-07-5354-518-8 1000 egz. BLIŹNIACZKI Z AUSCHWITZ w. angielska 978-19-1218-357-8 1500 egz. CZY TO JEST CZŁOWIEK w. angielska 978-03-4914-286-9 1000 egz. ANUS MUNDI w. polska 978-83-8924-779-7 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nowych książek drukowanych do magazynu książek Zamawiającego, mieszczącego się w Oświęcimiu przy ul. Więźniów Oświęcimia 55, według tytułów i ilości: CZĘŚĆ III BYŁEM ASYSTENTEM DOKTORA MENGELE w. polska 978-83-921-567-4-1 500 egz. BYŁEM ASYSTENTEM DOKTORA MENGELE w. angielska 978-83-921-567-5-8 2000 egz. BYŁEM ASYSTENTEM DOKTORA MENGELE w. włoska 978-83-921-567-0-3 1500 egz. BYŁEM ASYSTENTEM DOKTORA MENGELE w. niemiecka 978-83-906-992-8-8 1500 egz. BYŁEM ASYSTENTEM DOKTORA MENGELE w. hiszpańska 978-83-921-567-6-5 2000 egz. BYŁEM ASYSTENTEM DOKTORA MENGELE w. niderlandzka 978-90-742-745-4-8 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nowych książek drukowanych do magazynu książek Zamawiającego, mieszczącego się w Oświęcimiu przy ul. Więźniów Oświęcimia 55, według tytułów i ilości: CZĘŚĆ IV KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. polska 978-83-61618-00-3 200 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. angielska 978-83-61618-01-0 500 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. czeska 978-83-61618-19-5 100 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. francuska 978-83-61618-09-6 200 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. niderlandzka 978-83-61618-18-6 500 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. niemiecka 978-83-61618-07-2 200 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. norweska 978-83-61618-08-9 100 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. szwedzka 978-83-61618-06-5 100 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. włoska 978-83-61618-13-3 300 egz. KOMIKS - MIŁOŚĆ W CIENIU AUSCHWITZ w. hiszpańska 978-83-957968-7-6 500 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. polska 978-83-6161-802-7 200 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. angielska 978-83-61618-03-4 400 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. francuska 978-83-61618-20-1 300 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. niemiecka 978-83-61618-15-7 200 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. włoska 978-83-61618-14-0 200 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. niderlandzka 978-83-957968-4-5 200 egz. KOMIKS - RAPORT WITOLDA w. hiszpańska 978-83-957968-8-3 500 egz. KOMIKS - OFIARA w. polska 978-83-61618-04-1 200 egz. KOMIKS - OFIARA w. niemiecka 978-83-957968-1-4 200 egz. KOMIKS - OFIARA w. francuska 978-83-957968-2-1 200 egz. KOMIKS - OFIARA w. niderlandzka 978-83-957968-5-2 200 egz. KOMIKS - OFIARA w. angielska 978-83-61618-05-8 500 egz. KOMIKS - OFIARA w. włoska 978-83-980373-1-0 500 egz. KOMIKS - OFIARA w. hiszpańska 978-83-957968-9-0 500 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. polska 978-83-61618-16-4 200 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. niemiecka 978-83-957968-0-7 200 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. francuska 978-83-957968-3-8 300 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. niderlandzka 978-83-957968-6-9 300 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. angielska 978-83-61618-21-8 500 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. włoska 978-83-980373-2-7 500 egz. KOMIKS - NOSICIELE TAJEMNICY w. hiszpańska 978-83-980373-0-3 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV