See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniach: Japan IT Week, GITEX Africa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniach: Japan IT Week, GITEX Africa” w podziale na dwie części: Część I – Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału województwa śląskiego w wydarzeniu Japan IT Week odbywającym się w dniach 8-10.04.2026 r. w Tokio (Japonia). Część II – Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału województwa śląskiego w wydarzeniu Targi GITEX AFRICA 2026 odbywającym się w dniach 7-9 kwietnia 2026 r. w Marrakeszu (Maroko).
Vorherige Bekanntmachung: 110312-2026
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.2.2026.MBU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Charakter zamówienia wymaga szybkiego wyboru wykonawcy, aby umożliwić rozpoczęcie przygotowań do realizacji usług organizacyjnych z odpowiednim wyprzedzeniem. Zamawiający przez dłuższy czas nie miał gwarancji uzyskania powierzchni wystawienniczej na wydarzenia objęte zamówieniem, dlatego nie mógł wcześniej przystąpić do procedury przetargowej. Mając na uwadze opis przedmiotu zamówienia, jego uniwersalność i zakres oraz doświadczenie Departamentu PS realizującego projekt InterGlobal w procedowaniu tego typu przetargów należy stwierdzić, że skrócenie terminu nie będzie negatywnie wpływało na możliwość przygotowania i złożenia przez wykonawców zainteresowanych uzyskaniem zamówienia ważnych ofert. Zamówienie w ramach każdej części obejmuje kluczowe zadania, tj: transport lotniczy, transport drogowy oraz lokalny przedstawicieli Zamawiającego, usługi hotelowe oraz usługi dodatkowe tj.: np. organizacja spotkań biznesowych, obowiązki związane z zabezpieczeniem wyjazdu (opiekun/koordynator). Ten zakres zamówienia nie jest dzielony na części – realizuje je jeden wykonawca, który może korzystać z podwykonawców w zakresie poszczególnych usług (np. bilety lotnicze, przewoźnicy lokalni, usługa hotelowa). Obydwa Wydarzenia są organizowane w dużych miastach, z dużą ilością miejsc noclegowych oraz szeroką siatką połączeń lotniczych. Skrócenie terminu nie wpłynie na ograniczenie konkurencji – dokumentacja jest dostępna elektronicznie, a doświadczenia z poprzednich postępowań potwierdzają udział kilku wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63516000 Reiseverwaltung, 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału województwa śląskiego w wydarzeniu Japan IT Week odbywającym się w dniach 8-10.04.2026 r. w Tokio (Japonia).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniach: Japan IT Week, GITEX Africa” w podziale na dwie części: Część I – Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału województwa śląskiego w wydarzeniu Japan IT Week odbywającym się w dniach 8-10.04.2026 r. w Tokio (Japonia). 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3a do SWZ/Załącznik nr 1a do projektowanych postanowień umowy. 3. Projektowane postanowienia umowy (w skrócie: PPU) w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2a do SWZ. 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.2.2026.MBU - część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału województwa śląskiego w wydarzeniu Targi GITEX AFRICA 2026 odbywającym się w dniach 7-9 kwietnia 2026 r. w Marrakeszu (Maroko).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniach: Japan IT Week, GITEX Africa” w podziale na dwie części: Część II – Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału województwa śląskiego w wydarzeniu Targi GITEX AFRICA 2026 odbywającym się w dniach 7-9 kwietnia 2026 r. w Marrakeszu (Maroko). 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3b do SWZ/Załącznik nr 1b do projektowanych postanowień umowy. 3. Projektowane postanowienia umowy (w skrócie: PPU) w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2b do SWZ. 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.2.2026.MBU - część II