2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Touringcarvervoer en Pakketreizen
Beschreibung: Doel van deze Aanbesteding is om raamovereenkomsten te sluiten voor het Touringcarvervoer en Pakketreizen van Opdrachtgever. Indien in de Aanbestedingsleidraad gesproken wordt over Opdrachtnemer, wordt bedoeld de vervoerder of pakketreizen-organisator. Met Opdrachtgever wordt Stichting Openbaar Onderwijs Zwolle en Regio (OOZ) aangeduid. € 1.400.000
Interne Kennung: KQPN/2024/35
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63511000 Organisation von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Het leveren van Touringcarvervoer voor leerlingen en medewerkers vanuit alle Locaties van één reis tussen nader te bepalen bestemmingen, met een optionele mogelijkheid voor het leveren van rolstoelvervoer.
Beschreibung: Het leveren van Touringcarvervoer voor leerlingen en medewerkers vanuit alle Locaties van één reis tussen nader te bepalen bestemmingen, met een optionele mogelijkheid voor het leveren van rolstoelvervoer. € 700.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Perceel 1 heeft een initiële looptijd van 2 jaar met 2 x 1 jaar optionele verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Het organiseren van Pakketreizen voor alle leerlingen en medewerkers van OOZ via minicompetities.
Beschreibung: Het organiseren van Pakketreizen voor alle leerlingen en medewerkers van OOZ via minicompetities. € 700.000
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 63511000 Organisation von Pauschalreisen