2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka nízkopodlažního autobusu 2026, 2027 a 2028
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodávka až 3 ks nového nízkopodlažního autobusu pro provoz městské hromadné dopravy. Minimální technické parametry předmětu plnění veřejné zakázky jsou uvedeny v Základní technické specifikaci autobusu, která tvoří Přílohu č. 1 kupní smlouvy a je nedílnou součástí zadávací dokumentace. Technická specifikace stanovuje konkrétní požadavky zadavatele na technické, jakostní, ekologické a funkční vlastnosti autobusu, který je předmětem plnění veřejné zakázky. Předmětem veřejné zakázky je kromě vlastní dodávky i doprava předmětu veřejné zakázky na místo určení a dodávka dokumentace, dokladů, školení a další požadavky zadavatele uvedené v Základní technické specifikaci. Zadavatel požaduje, aby účastníkem zadávacího řízení nabízený předmět veřejné zakázky ke dni dodání zadavateli splňoval všechny zákonné podmínky pro provoz na pozemních komunikacích obecně a dále v městské hromadné dopravě osob platné na území České republiky. Vybraný dodavatel bude smluvně zavázán k povinnosti nastoupit k odstranění závad dodávky nebo kterékoliv její části v záruční lhůtě vztahujících se k poskytnuté záruce do 48 hodin od prokazatelného oznámení zadavatele o vzniku závady, nedohodnou-li se strany jinak. Účastníci zadávacího řízení jsou oprávněni ve svých nabídkách nabídnout zadavateli lepší technické, jakostní, ekologické a funkční vlastnosti (parametry) autobusu, než jsou zadavatelem požadovány v Základní technické specifikaci, resp. nabídnout zadavateli další vlastnosti nad rámec požadavků stanovených zadavatelem. Základní technická specifikace nového nabízeného autobusu musí být podepsána osobou oprávněnou jednat jménem či za účastníka zadávacího řízení nebo osobou příslušně zmocněnou a opatřena razítkem; neověřená kopie zmocnění musí být v takovém případě součástí nabídky účastníka zadávacího řízení. Dodání 1. autobusu je závazné. Dodání 2. autobusu bude pro smluvní strany závazné až v okamžiku, kdy kupující informuje prodávajícího, že má zajištěné financování na úhradu kupní ceny a vyzve ho k jeho dodání. To je závislé na schválení částky odpovídající kupní ceně v rozpočtu kupujícího jeho zřizovatelem městem Havlíčkův Brod. Pokud kupující prodávajícímu tuto informaci nesdělí ani do 31.1.2027, mají obě strany právo od části smlouvy na dodávku tohoto druhého autobusu odstoupit. Dodání 3. autobusu bude pro smluvní strany závazné až v okamžiku, kdy kupující informuje prodávajícího, že má zajištěné financování na úhradu kupní ceny a vyzve ho k jeho dodání. To je závislé na schválení částky odpovídající kupní ceně v rozpočtu kupujícího jeho zřizovatelem městem Havlíčkův Brod. Pokud kupující prodávajícímu tuto informaci nesdělí ani do 31.1.2028, mají obě strany právo od části smlouvy na dodávku tohoto třetího autobusu odstoupit.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 9712026