See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż fabrycznie nowego wyposażenia budynku przedszkolnego w ramach zadania Budowa demonstracyjnego budynku przedszkolnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Bystrzyca Kł
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: Dostawa i montaż fabryczni nowego wyposażenia budynku przedszkolnego w ramach zadania „Budowa demonstracyjnego budynku przedszkolnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Bystrzyca Kłodzka”. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie następujące części: CZĘŚĆ I - Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia dla budynku przedszkolnego. CZĘŚĆ II - Dostawa i instalacja fabrycznie nowego sprzętu i oprogramowania informatycznego dla budynku przedszkolnego
Interne Kennung: WIR.271.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39161000 Kindergartenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia dla budynku przedszkolnego.
Beschreibung: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia dla budynku przedszkolnego.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i instalacja fabrycznie nowego sprzętu i oprogramowania informatycznego dla budynku przedszkolnego
Beschreibung: Dostawa i instalacja fabrycznie nowego sprzętu i oprogramowania informatycznego dla budynku przedszkolnego
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen