See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja i rozwój sprzętu medycznego na potrzebę pacjentów z rozpoznaniem kardiologicznym
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Lubuskiego Szpitala Specjalistycznego Pulmonologiczno – Kardiologicznego w Torzymiu Sp. z o. o. w ramach projektu pn. „Modernizacja i rozwój sprzętu medycznego na potrzebę pacjentów z rozpoznaniem kardiologicznym” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33112200 Ultraschallanlage, 33123200 Elektrokardiografen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa bieżni i cykloergometrów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 7 bieżni i 7 cykloergometrów. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa aparatów EKG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 10 aparatów EKG. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ergospirometru
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 1 ergospirometru. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa Holterów ciśnieniowych wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 5 Holterów ciśnieniowych wraz z oprogramowaniem. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa defibrylatorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 2 defibrylatorów. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.5 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa podnośników transportowo - kąpielowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 2 podnośników transportowo - kąpielowych. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.6 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa przenośnych aparatów do gazometrii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 2 przenośnych aparatów do gazometrii. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.7 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa holterów EKG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 8 holterów EKG. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.8 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa ultrasonografu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 1 ultrasonografu. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.9 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage