2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekering goed werkgeverschap
Beschreibung: Met de verzekering voor Goed Werkgeverschap biedt HLTsamen haar medewerkers bescherming tegen de financiële gevolgen van ongevallen die zich voordoen tijdens het werk of bij werkgerelateerde activiteiten. Deze verzekering draagt bij aan het invullen van de wettelijke zorgplicht en het maakt de gemeente aantrekkelijker als werkgever. De dekking geldt onder andere voor incidenten die plaatsvinden: • op de reguliere werkplek; • tijdens thuiswerkzaamheden; • onderweg tijdens zakelijke reizen; • bij teamactiviteiten zoals uitjes of trainingsdagen; • tijdens het reizen van en naar het werk (woon-werkverkeer). Voor meer informatie zie het aanbestedingsdocument. Zie het aanbestedingsdocument voor meer informatie.
Interne Kennung: HLT 202501 PRJ-2500002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75000000 Dienstleistungen der öffentlichen Verwaltung, Verteidigung und Sozialversicherung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.