286621-2026 - Wettbewerb
Polen – Werbekampagnen – Usługa zakupu mediów i przestrzeni reklamowej na potrzeby Kampanii „Czytaj chwilę!” w ramach programu „Mała książka – wielki człowiek” realizowanej w 2026 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa zakupu mediów i przestrzeni reklamowej na potrzeby Kampanii „Czytaj chwilę!” w ramach programu „Mała książka – wielki człowiek” realizowanej w 2026 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa zakupu mediów i przestrzeni reklamowej na potrzeby Kampanii „Czytaj chwilę!” w ramach programu „Mała książka – wielki człowiek” realizowanej w 2026 roku, w tym: zakup czasu antenowego w telewizji, radiu, nośników OOH (citylighty), zamówienie sponsorowanych materiałów telewizyjnych, radiowych, digitalowych i prasowych, płatna promocja w Internecie i mediach społecznościowych oraz reklama w miejscach użyteczności publicznej. Zamówienie obejmuje przygotowanie i wdrożenie Strategii Mediowej i Planu Mediów Kampanii oraz zakup i obsługę emisji kampanii reklamowej w Mediach. Uwaga! W zakres zamówienia nie wchodzi produkcja Materiałów Reklamowych, za którą będzie odpowiadał wykonawca wybrany w osobnym zamówieniu. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1.1 Przygotowanie i wdrożenie Strategii Mediowej i Planu Mediów Kampanii, 1.2 Obsługa emisji Kampanii (w tym zakup czasu antenowego), 1.3 Płatna promocja w Internecie i mediach społecznościowych, 1.4 Reklama outdoorowa, 1.5 Działania w zakresie PR i media relations, 1.6 Zamówienie materiałów telewizyjnych, radiowych, digitalowych i prasowych, 1.7 Sporządzenie raportu podsumowującego kampanię.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79341100 Werbeberatung, 79341000 Werbedienste, 79341200 Werbeverwaltung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUsługa zakupu mediów i przestrzeni reklamowej na potrzeby Kampanii „Czytaj chwilę!” w ramach programu „Mała książka – wielki człowiek” realizowanej w 2026 roku, w tym: zakup czasu antenowego w telewizji, radiu, nośników OOH (citylighty), zamówienie sponsorowanych materiałów telewizyjnych, radiowych, digitalowych i prasowych, płatna promocja w Internecie i mediach społecznościowych oraz reklama w miejscach użyteczności publicznej. Zamówienie obejmuje przygotowanie i wdrożenie Strategii Mediowej dla Kampanii oraz zakup i obsługę emisji kampanii reklamowej w Mediach. Uwaga! W zakres zamówienia nie wchodzi produkcja Materiałów Reklamowych, za którą będzie odpowiadał Wykonawca wybrany w osobnym zamówieniu. Kampania Instytutu Książki w 2026 roku będzie kolejną odsłoną kampanii społecznej skoncentrowanej wokół programu bookstartowego Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek”. W ramach tego ogólnopolskiego projektu bezpłatne wyprawki czytelnicze (dedykowane książki wraz z broszurami informacyjnymi dla opiekunów/rodziców) otrzymują: - rodzice nowo narodzonych dzieci na oddziałach położniczych i noworodkowych w większości szpitali w całej Polsce (około 280 szpitali), - dzieci w wieku przedszkolnym w bibliotekach biorących udział w projekcie, jeśli odwiedzą je z rodzicami lub opiekunami (w projekt zaangażowanych jest ponad 7000 bibliotek publicznych w Polsce), - dzieci rozpoczynające naukę w pierwszych klasach wszystkich szkół podstawowych w całej Polsce (około 13 500 szkół podstawowych).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79341100 Werbeberatung, 79341200 Werbeverwaltung
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP. Zamówienia te będą polegały na powtórzeniu podobnych jednej lub kilku usług spośród następujących usług objętych niniejszym zamówieniem. Warunki, na jakich będą udzielone ww. zamówienia, będą odpowiadały warunkom określonym w niniejszym postępowaniu oraz we wzorze umowy