2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Ermelo Omgevingsvisie 2.0
Beschreibung: Aanpak De aanpak van fase twee kent op hoofdlijnen drie stappen: voorbereiding (o.a. Opstellen communicatie- en participatieplan) opstellen en vaststellen Koersdocument inclusief mer- beoordeling opstellen en vaststellen Omgevingsvisie. De planning is erop gericht de Omgevingsvisie eind 2027 vast te stellen. Beoogd resultaat van fase twee is: een Koersdocument en daaropvolgend de Omgevingsvisie 2.0., binnen de context van het Ermelose beleidshuis (zoals beschreven in de Notitie Ermelo onderweg naar 2050). brede commitment bij zowel organisatie, bestuur als overige partijen voor de positie en het belang van de Omgevingsvisie binnen de nieuwe werkwijze. De Notitie Op weg naar Ermelo in 2050 vormt de basis voor fase twee. Het laatste hoofdstuk van de notitie geeft richting aan de uitgangspunten, aanpak en aandachtspunten voor het vervolg.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Overeenkomstig artikel 10 in de overeenkomst is een meerwerkoptie van maximaal 15% opgenomen voor onvoorziene uitloop of aanvullende onderzoeken.