See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb kardiochirurgii i hemodynamiki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla potrzeba kardiochirurgii i hemodynamiki z podziałem na części
Vorherige Bekanntmachung: 700036-2025
Interne Kennung: ZP.062.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33184500 Koronare Endoprothesen, 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Cewniki do usuwania skrzeplin z tętnic wieńcowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Cewniki do usuwania skrzeplin z tętnic wieńcowych
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji zawarte są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 8a do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Mikrocewniki + dzierżawa konsoli
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Mikrocewniki + dzierżawa konsoli
Interne Kennung: Część nr 2
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji zawarte są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 8b do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Zestawy do zamykania naczyń po usunięciu koszulek od 12 do 25F O.D.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zestawy do zamykania naczyń po usunięciu koszulek od 12 do 25F O.D.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Zestawy do valvulplastyki mitralnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zestawy do valvulplastyki mitralnej
Interne Kennung: Część nr 4
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji zawarte są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Mikrocewniki do zabiegów udrożnienia tt. wieńcowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Mikrocewniki do zabiegów udrożnienia tt. wieńcowych
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Prowadniki diagnostyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Prowadniki diagnostyczne
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Cewniki do kaniulacji dużych naczyń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Cewniki do kaniulacji dużych naczyń
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Cewniki balonowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Cewniki balonowe
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Wkłucia do tt. udowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Wkłucia do tt. udowej
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - Igła stymulacyjna do blokad nerwów obwodowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Igła stymulacyjna do blokad nerwów obwodowych
Interne Kennung: Część nr 17
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - Maski anestetyczne jednorazowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Maski anestetyczne jednorazowe
Interne Kennung: Część nr 18
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - Cewniki; introducery
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa:Cewniki; introducery
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - Zestaw do zamykania kości mostka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa:Zestaw do zamykania kości mostka
Interne Kennung: Część nr 20
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung