2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak en glasbewassing 2025 e.v. Gemeente Eersel
Beschreibung: De gemeente Eersel streeft naar een hygiënische, zichtbaar schone, gezonde en prettige (werk)omgeving voor alle werknemers, bezoekers en gebruikers van het gemeentehuis, de ge-meentewerf, gymzaal Duizel en gymzaal Steensel. Dit dient te worden gerealiseerd met minima-le overlast door schoonmaakwerkzaamheden, zodat de dagelijkse activiteiten ongestoord kun-nen plaatsvinden. Om die doelstelling te bereiken zal de gemeente één (1) ondernemer contracteren die de tegen marktconforme tarieven en overeengekomen kwaliteitsnormen de dienstverlening uitvoert.
Interne Kennung: BIZOB-2024 EER-BBR-00833
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000