2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkeerdienstverlening gemeente De Ronde Venen
Beschreibung: De gemeente De Ronde Venen wil de huidige, deels fysieke en handmatige werkwijze voor vergunningen- en ontheffingenbeheer moderniseren en uniformeren. De gemeente besteedt daarom de volledige dienstverlening voor de uitgifte, het beheer en de handhaving van parkeervergunningen en parkeerontheffingen uit aan één professionele marktpartij. De opdrachtnemer levert een complete, digitale en operationele oplossing op basis van eigen systemen, infrastructuur en middelen; de gemeente schaft zelf geen vergunningensysteem, hardware of scanauto’s aan. .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanvullend zal ook de benodigde apparatuur en dienstverlening voor betaald parkeren in de toekomst onderdeel kunnen gaan uitmaken van deze aanbesteding.