See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen PO
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft als doel een leverancier te selecteren, die op basis van een Raamovereenkomst, kan voorzien in het leveren van leermiddelen voor het primair onderwijs ter ondersteuning van het onderwijs. Stichting PCBO heeft de volgende ambities met betrekking tot de samenwerking met de nieuwe Opdrachtnemer: • Een verregaande ontzorging en een professioneel partnerschap met de Opdrachtnemer; • Proactieve advisering en constructieve betrokkenheid van de Opdrachtnemer ten aanzien van de levering van leermiddelen, in lijn met de visie van de Opdrachtgever; • Het vermogen om adequaat in te spelen op innovaties en ontwikkelingen binnen het onderwijsveld, met toepassing van eigentijdse en vernieuwende leermethodes; • Een betrouwbare Opdrachtnemer die tijdig en efficiënt levert; • Vrijheid in de keuze tussen digitale en folio (papieren) leermiddelen; • De ruimte voor leerkrachten om, indien gewenst, gebruik te maken van eigen (open-) lesmateriaal. • Kwalitatief hoogwaardige producten De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt €3.165.137,61 excl. BTW (€3.450.000 incl. BTW) o.b.v. 4 jaar.
Interne Kennung: LM25001_PCBO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leermiddelen
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft als doel een leverancier te selecteren, die op basis van een Raamovereenkomst, kan voorzien in het leveren van leermiddelen voor het primair onderwijs ter ondersteuning van het onderwijs. Stichting PCBO heeft de volgende ambities met betrekking tot de samenwerking met de nieuwe Opdrachtnemer: • Een verregaande ontzorging en een professioneel partnerschap met de Opdrachtnemer; • Proactieve advisering en constructieve betrokkenheid van de Opdrachtnemer ten aanzien van de levering van leermiddelen, in lijn met de visie van de Opdrachtgever; • Het vermogen om adequaat in te spelen op innovaties en ontwikkelingen binnen het onderwijsveld, met toepassing van eigentijdse en vernieuwende leermethodes; • Een betrouwbare Opdrachtnemer die tijdig en efficiënt levert; • Vrijheid in de keuze tussen digitale en folio (papieren) leermiddelen; • De ruimte voor leerkrachten om, indien gewenst, gebruik te maken van eigen (open-) lesmateriaal. • Kwalitatief hoogwaardige producten scherp geprijsd. • Waarborgen van levering van leermiddelen. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt €3.165.137,61 excl. BTW (€3.450.000 incl. BTW) o.b.v. 4 jaar.
Interne Kennung: 1