See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/78/12/2025, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 166814-2026
Interne Kennung: MSB/PN/78/12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Sprzęt medyczny do operacji okulistycznych – witreoretinalnych, pierścień dotorebkowy
Beschreibung: Sprzęt medyczny do operacji okulistycznych – witreoretinalnych, pierścień dotorebkowy
Interne Kennung: Część nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Tamponada nosowa, dren uszny - wyroby medyczne
Beschreibung: Tamponada nosowa, dren uszny - wyroby medyczne
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Beschreibung: Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 - Wyroby medyczne - Opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: Wyroby medyczne - Opatrunki specjalistyczne
Interne Kennung: Część nr 24