See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TauSCALE
Beschreibung: De opdracht betreft de aankoop van infrastructuur voor multifoton, superscherpe, supergevoelige en tijdsgeresolveerde confocale microscopie , inclusief installatie en onderhoud.
Interne Kennung: PPP0FG-987/6217/2025-082
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-082_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0FG-987/6217/2025-082
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-082_1