See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PODRÓZY ZAGRANICZNYCH DLA SGGW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa podróży służbowych Zamawiającego, w szczególności w zakresie: 1. Rezerwacji, sprzedaży, wystawiania i wydawania biletów lotniczych, kolejowych, autobusowych na trasach zagranicznych, 2. Rezerwacja i sprzedaż miejsc noclegowych w hotelach zagranicą, 3. Dokonanie zakupu ubezpieczenia na czas zagranicznych podróży służbowych, oraz inne usługi realizowane przez biuro podróży np. wizowanie paszportów, usługa przewodnika turystycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ –OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Interne Kennung: SZP.250.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PODRÓZY ZAGRANICZNYCH DLA SGGW.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa podróży służbowych Zamawiającego, w szczególności w zakresie: 1. Rezerwacji, sprzedaży, wystawiania i wydawania biletów lotniczych, kolejowych, autobusowych na trasach zagranicznych, 2. Rezerwacja i sprzedaż miejsc noclegowych w hotelach zagranicą, 3. Dokonanie zakupu ubezpieczenia na czas zagranicznych podróży służbowych, oraz inne usługi realizowane przez biuro podróży np. wizowanie paszportów, usługa przewodnika turystycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ –OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.