286864-2026 - Wettbewerb
Polen – Operationshandschuhe – DOSTAWY RĘKAWIC JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY RĘKAWIC JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa rękawic jednorazowego użytku dla Szpitala Wielospecjalistycznego w Inowrocławiu, w okresie 24 miesięcy od dnia podpisania umowy. 2) Czas trwania realizacji zamówienia określony na 24 miesiące może ulec przedłużeniu przez Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie wykorzystał ilości asortymentu określonego przedmiotem umowy. 3) Dostawy rękawic jednorazowego użytku odbywać się będą wg bieżących zamówień w terminie - do 5 dni od otrzymania zamówienia, w okresie 24 miesięcy od dnia obowiązywania umowy. 4) Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław. 5) Wspólny Słownik Zamówień: CPV: 33.14.14.20-0 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ, 7) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 do SWZ. 8) Gwarancja i rękojmia a) Wymagany termin ważności przedmiotu umowy – min. 36 miesięcy. b) Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 24 miesiące.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 2 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5