2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění kybernetické bezpečnosti na MěÚ Holešov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je posílení kybernetické bezpečnosti na Městském úřadě Holešov, a to modernizací a rozšířením stávajícího SW a HW vybavení. Účelem plnění je zvýšení kybernetické bezpečnosti podle zákona č. 181/2014 Sb. doplněním informačního systému o nové dílčí subsystémy k vytvoření celistvé softwarové platformy pro zajištění komplexní kybernetické bezpečnosti úřadu, a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb. Plnění zahrnuje zejména tyto nástroje: • Zabezpečení komunikační sítě a segmentace sítě (pořízení switchů pro zajištění segmentace sítě a řízení přístupu ke službám sítě); • Pořízení a implementace nástroje pro multifaktorovou autentizaci (dodávka aplikace pro řízení přístupu k službám a datům informačních systémů pomocí druhého faktoru); • Pořízení a implementace nástroje pro ochranu a zabezpečení e-mailů • Pořízení a implementace nástroje z kategorie Advanced Threat Protection (Ochrana koncových stanic před internetovými útoky (ATP) přinese sjednocenou platformu pro preventivní ochranu, detekci porušení zabezpečení, automatizované prověřování a reakci na útoky); • Pořízení a implementace nástroje pro analýzu a monitoring síťového provozu (Systém pro správu bezpečnostních událostí, který obsahuje detekční prvky pro neobvyklé a potenciálně škodlivé události včetně schopnosti automatické reakce na incident). • Pořízení a implementace nástroje pro log management (nástroj pro systematizovaný sběr logů napříč infrastrukturou s funkcemi usnadňujícími seskupování logů podle věcné a časové souvislosti umožňující technickému správci dohledávat příčiny kybernetických incidentů); • Pořízení a implementace nástroje pro ochrana počítačové sítě před malwarem a zneužíváním zařízení na úrovni DNS překladu, řešení poskytujícího plnou kontrolu nad DNS provozem • Pořízení serverů, softwarově definovaných úložišť, potřebných licencí a zálohovacích NAS (budou přímo využita v rámci zajištění kybernetické bezpečnosti – virtualizace, ukládání logů, zajištění vysoké úrovně dostupnosti informací, aj.); • Zajištění technické podpory a servisních služeb. Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínky plnění jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 1 – Technická specifikace plnění, a dále v příloze zadávací dokumentace č. 2 – Smlouva o dodávce, implementaci a technické podpoře řešení pro zvýšení kybernetické bezpečnosti informačních a komunikačních systémů (návrh obchodních podmínek).
Interne Kennung: P25V00000012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 32422000 Netzkomponenten, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72261000 Software-Unterstützung