286930-2026 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dynamický nákupní systém pro dodávky výpočetní techniky a ICT vybavení pro MFF UK 2026 - ZAVEDENÍ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém pro dodávky výpočetní techniky a ICT vybavení pro MFF UK 2026 - ZAVEDENÍ
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zavedení DNS na dodávky výpočetní techniky a ICT vybavení pro potřeby Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensToto oznámení je oznámením o výsledku zavedení DNS. V tomto oznámení jsou uvedeni dodavatelé, kteří byli zařazeni do DNS na základě jejich žádostí o účast, a to v době zavedení DNS. Vzhledem k tomu, že se jedná o výsledek zavedení DNS, je u všech dodavatelů/účastníků uvedena nabídková cena 0 (dodavatelé se teprve budou účastnit o dílčí zakázky v rámci DNS).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung01/26