286966-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – MŠ v MČ Brno - Královo Pole, lokalita Dělostřelecká - zpracování projektové dokumentace a další služby
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMŠ v MČ Brno - Královo Pole, lokalita Dělostřelecká - zpracování projektové dokumentace a další služby
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace (resp. projektových dokumentací), jejímž předmětem je výstavba dočasné stavby modulární mateřské školy „MŠ v MČ Brno – Královo Pole, lokalita Dělostřelecká“, a to v takovém stupni a kvalitě, která umožní řádnou přípravu stavby v souladu s relevantními právními předpisy (požadavky na jednotlivé stupně projektové dokumentace jsou konkretizovány v příloze č. 1 zadávací dokumentace). Budova nové kontejnerové mateřské školy bude obsahovat 8-9 tříd s celkovou kapacitou max. 225 dětí, zázemí pro vedení školy, pedagogický i nepedagogický personál, dále přípojky inženýrských sítí a nezbytné parkovací plochy. Na budovu mateřské školy bude navazovat oplocená školní zahrada pro venkovní pobyt dětí včetně herních a výukových prvků. Na rozdíl od investičního záměru nebude stavba obsahovat kuchyni s provozním zázemím. Celodenní strava bude dovážena v termoboxech z externího gastro provozu. Součástí vypracovaných projektových dokumentací bude doložení dokladů o jednání s orgány státní správy, stanovisek, souhlasů, popřípadě rozhodnutí dotčených orgánů státní správy předepsané zvláštními právními předpisy a zapracování připomínek a rozhodnutí do projektových dokumentací.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelMŠ v MČ Brno - Královo Pole, lokalita Dělostřelecká - projektová dokumentace a další služby
Interne KennungOŘ2026