See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: raamovereenkomst periodiek snoeien straatbomen 2026-2030
Beschreibung: De opdracht voor aanneming van diensten omvat het snoeien en verwijderen van dood hout, evenals de onderhoudssnoei en de begeleidingssnoei en het verwijderen van waterscheuten op stam, stamvoet en takken. De opdracht omvat jaarlijks, tweejaarlijks en driejaarlijks uit te voeren snoeibeurten, welke zijn vermeld in de aangehechte samenvattende opmetingsstaat.
Interne Kennung: PPP06T-32087/6077/2026 D 14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026 D 14_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt, 77211500 Baumpflege, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77342000 Heckenschnitt