See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa implantów wszczepialnych ortopedycznych
Beschreibung: dostawa implantów wszczepialnych ortopedycznych z podziałem na 8 części
Interne Kennung: EK-ZZ/ZP.261.21.D.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: implanty wszczepialne ortopedyczne I
Beschreibung: implanty wszczepialne ortopedyczne
Interne Kennung: zadanie I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 8. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 31 ust. 1 i 441 ust.1 ustawy Pzp, w przypadku wyczerpania przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1. 9. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu liczby spośród asortymentu wymienionego w załączniku nr 1 do umowy, do maksymalnie 50% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w art. 3 ust. 4,5 umowy, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia w formie pisemnej. Podstawą określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 10. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. 11. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu Cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. 12. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 24 miesiące od dnia zawarcia umowy, w ramach której prawo opcji jest wykonywane. 13. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu w okresie, o którym mowa w ust. 5 Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. 14. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa w ust. 6 będzie stanowiło integralną część Umowy
Los: LOT-0002
Titel: implanty wszczepialne ortopedyczne II
Interne Kennung: zadanie II
Los: LOT-0003
Titel: implanty wszczepialne ortopedyczne III
Interne Kennung: Zadanie III
Beschreibung der Optionen: 8. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 31 ust. 1 i 441 ust.1 ustawy Pzp, w przypadku wyczerpania przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1. 9. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu liczby spośród asortymentu wymienionego w załączniku nr 1 do umowy, do maksymalnie 50% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w art. 3 ust. 4,5 umowy, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia w formie pisemnej. Podstawą określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 10. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. 11. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu Cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. 12. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 24 miesiace od dnia zawarcia umowy, w ramach której prawo opcji jest wykonywane. 13. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu w okresie, o którym mowa w ust. 5 Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. 14. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa w ust. 6 będzie stanowiło integralną część Umowy
Los: LOT-0004
Titel: implanty wszczepialne ortopedyczne IV
Interne Kennung: Zadanie IV
Los: LOT-0005
Titel: implanty wszczepialne ortopedyczne V
Interne Kennung: Zadanie V
Los: LOT-0006
Titel: implanty wszczepialne ortopedyczne VI
Interne Kennung: Zadanie VI
Los: LOT-0007
Titel: implanty wszczepialne ortopedyczne VII
Interne Kennung: Zadanie VII
Los: LOT-0008
Titel: implanty wszczepialne ortopedyczne VIII
Interne Kennung: Zadanie VIII