See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MARCHÉ PUBLIC DE SERVICES (ACCORD-CADRE) AYANT POUR OBJET LA DESIGNATION D’UNE AGENCE DE PRODUCTION GRAPHIQUE POUR LE COMPTE DE l’ATOMIUM ET DU DESIGN MUSEUM BRUSSELS
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft tot doel de aanstelling van een grafisch productieagentschap dat belast wordt met het produceren, drukken, leveren en installeren van grafische dragers voor rekening van het Atomium en het Design Museum Brussels. De technische vereisten voor de leveringen worden nader omschreven in het technische gedeelte van het bestek.
Interne Kennung: ATO/MP/PRODUCTION GRAPHIQUE/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ATO/MP/PRODUCTION GRAPHIQUE/2026 - 1
Interne Kennung: 1