2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire Voorzieningen
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het afsluiten van twee overeenkomsten. Eén overeenkomst voor een all-in service contract voor de dienstverlening op hygiëneboxen, luierboxen en droogloopmatten en één overeenkomst voor de aanschaf van Gebruiks- en Verbruiksartikelen inclusief bijbehorende dienstverlening. Het doel van de aanbesteding is het afsluiten van twee overeenkomsten. Eén overeenkomst voor een all-in service contract voor de dienstverlening op hygiëneboxen, luierboxen en droogloopmatten en één overeenkomst voor de aanschaf van Gebruiks- en Verbruiksartikelen inclusief bijbehorende dienstverlening. Zie voor meer informatie het aanbestedingsdocument
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sanitaire Voorzieningen perceel 1
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het afsluiten van twee overeenkomsten. De overeenkomst voor perceel 1 betreft een all-in service contract voor de dienstverlening op hygiëneboxen, luierboxen en droogloopmatten. Het doel van de aanbesteding is het afsluiten van twee overeenkomsten. De overeenkomst voor perceel 1 betreft een all-in service contract voor de dienstverlening op hygiëneboxen, luierboxen en droogloopmatten. Zie voor meer informatie het aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocument
Los: LOT-0002
Titel: Sanitaire Voorzieningen perceel 2
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het afsluiten van twee overeenkomsten. De overeenkomst voor perceel 2 betreft de aanschaf van Gebruiks- en Verbruiksartikelen inclusief bijbehorende dienstverlening. Zie voor meer informatie het aanbestedingsdocument. Het doel van de aanbesteding is het afsluiten van twee overeenkomsten. De overeenkomst voor perceel 2 betreft de aanschaf van Gebruiks- en Verbruiksartikelen inclusief bijbehorende dienstverlening. Zie voor meer informatie het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 2