287011-2026 - Auftragsänderung
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawy materiałów medycznych
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy materiałów medycznych
BeschreibungDostawy materiałów medycznych na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung100/ZP/2024
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDostawy materiałów medycznych na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.