2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa magnetytowego obciążnika cieczy ciężkiej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 131-1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa magnetytowego obciążnika cieczy ciężkiej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 131-1. Zakres postępowania szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 386157-2024
Interne Kennung: 702500694
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14611000 Eisenerze
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Materiał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1