2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky drogerie a úklidových prostředků pro s. p. DIAMO
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky zboží, tj. drogerie a úklidových prostředků na základě uzavřené rámcové dohody dle specifikace a za jednotkové ceny dle přílohy č. 3 těchto ZP „tabulka nabídkové ceny“ a zároveň možnost dodávek ostatního zboží dle aktuální potřeby kupujícího z katalogu prodávajícího s plošnou slevou z ceníkových cen prodávajícího uvedených v aktuálním katalogu prodávajícího nebo na jeho webových stránkách. Podrobná specifikace jednotlivých položek předmětu plnění včetně jejich detailní specifikace je uvedena v příloze č. 3 těchto ZP - tabulka nabídkové ceny. Minimální hodnota jednotlivého nákupu zboží uskutečněná na základě jedné objednávky se závozem na určité dodací místo je stanovena na 2.000 Kč bez DPH - viz čl. II. odst. 5. rámcové dohody. Zadavatel dále požaduje, aby účastníci byli schopni do čtyř týdnů od podpisu rámcové dohody s vybraným dodavatelem vytvořit samostatný uzavřený e-shop obsahující všechny požadované položky definované v příloze č. 3 těchto ZP „tabulka nabídkové ceny“ tak, aby byl přístupný pro všechny odštěpné závody. Podrobný popis fungování a nastavení tohoto e-shopu je uveden v příloze č. 5 těchto ZP - popis e-shopu.
Vorherige Bekanntmachung: 44173-2024
Interne Kennung: 01/VZZ/ŘSP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001