See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Koszalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg wojewódzkich zarządzanych przez Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Koszalinie z podziałem na 7 zadań: Zadanie nr 1 - Biesiekierz Zadanie nr 2 – Koszalin Zadanie nr 3 - Darłowo Zadanie nr 4 - Sławno Zadanie nr 5 - Polanów Zadanie nr 6 - Bobolice Zadanie nr 7 - Szczecinek Szczegółowa lokalizacja i zakres usług dla danego zadania określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzach cenowych (wzory 4.1 – 4.7) SWZ.
Interne Kennung: ZZDW-6.3810.111.2023.8.3.5
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Sławno
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: usuwanie śliskości; odśnieżanie, praca równiarki, praca ładowarek. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług dla danego zadania określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym. 2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres usług polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Zakres usług ustala się w wysokości do kwoty netto – 481 100.00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje. 3. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Zamawiający na każde z zadań wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących czynności objęte zakresem zamówienia, tj. operatorów sprzętu/pojazdów (kierowców). Obowiązek ten dotyczy także Podwykonawców – Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w każdej umowie o podwykonawstwo stosowne zapisy zobowiązujące Podwykonawców do zatrudnienia na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących wskazane wyżej czynności.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług zimowego utrzymania dróg /w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym dla zadania (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe): – do maksymalnej wartości 519 588,00 zł brutto; Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 12 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.