287075-2026 - Ergebnis
Polen – Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht – Świadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców (nauka języka polskiego)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców (nauka języka polskiego)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców (nauka języka polskiego). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung137926-2026
Interne Kennung2/USŁUGI EDUKACYJNE-JĘZYK POLSKI/PN-US/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNiniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w zw. z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp (zamówienie na usługi społeczne)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców (nauka języka polskiego)”.