287083-2025 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Dowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 do położonych na terenie Miasta Bydgoszczy: szkół, przedszkoli oraz ośrodków umożliwiających realizację rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązku szkolnego i obowiązku nauki.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 do położonych na terenie Miasta Bydgoszczy: szkół, przedszkoli oraz ośrodków umożliwiających realizację rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązku szkolnego i obowiązku nauki.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 do położonych na terenie Miasta Bydgoszczy: szkół, przedszkoli oraz ośrodków umożliwiających realizację rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązku szkolnego i obowiązku nauki.w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami (dalej SWZ), w tym w załączniku nr.4 pn. „Opis przedmiotu zamówienia”. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tj. według podziału na TRZY części zamówienia określone w załączniku nr. do SWZ. 3. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę Części.
Interne KennungBBFO-ZP-1/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Titel1 część: Dowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 dla Zespołu Szkół nr 30 Specjalnych, jako koordynatora procesu dowożenia, Zespół położony jest przy ul. Jesionowej 3a w Bydgoszczy
BeschreibungDowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 dla Zespołu Szkół nr 30 Specjalnych, jako koordynatora procesu dowożenia, Zespół położony jest przy ul. Jesionowej 3a w Bydgoszczy.
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelII część: Dowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 dla Zespołu Szkół nr 31 Specjalnych, jako koordynatora procesu dowożenia, Zespół położony jest przy ul. Fordońskiej 17 w Bydgoszczy.
BeschreibungDowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 dla Zespołu Szkół nr 31 Specjalnych, jako koordynatora procesu dowożenia, Zespół położony jest przy ul. Fordońskiej 17 w Bydgoszczy.
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelIII część - Dowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr, 3 jako koordynatora procesu dowożenia, Ośrodek położony jest przy ul. Granicznej 12 w Bydgoszczy.
BeschreibungDowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr, 3 jako koordynatora procesu dowożenia, Ośrodek położony jest przy ul. Granicznej 12 w Bydgoszczy.
Interne KennungCzęść III