See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów, płynów i igieł do pobierania osocza metodą automatycznej aferezy wraz z dzierżawą separatorów – ZP/PN-4/25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1 Część 1 – dostawa zestawów jednorazowego użytku umożliwiających pobieranie osocza metodą automatycznej aferezy z pojedynczego wkłucia w ilości 35 000 szt. wraz z dzierżawą separatorów w ilości 12 szt. 1.2 Część 2 – dostawa płynu antykoagulacyjnego 4% cytrynianu sodu w 0,9% NaCl lub w wodzie do iniekcji w ilości 30 000 szt. 1.3 Część 3 – dostawa igieł z drenem do aferez kolekcyjnych i terapeutycznych w ilości 30 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących odpowiednio Załącznik nr 9a do SWZ i Załącznik nr 9b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 199223-2025
Interne Kennung: ZP/PN-4/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141614 Plasmabeutel, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - dostawa zestawów jednorazowego użytku umożliwiających pobieranie osocza metodą automatycznej aferezy z pojedynczego wkłucia wraz z dzierżawą separatorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów jednorazowego użytku umożliwiających pobieranie osocza metodą automatycznej aferezy z pojedynczego wkłucia w ilości 35 000 szt. wraz z dzierżawą separatorów w ilości 12 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141614 Plasmabeutel, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia, tj. zestawów, na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania zestawów) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 2) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu umowy w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. w ilości do 7 000 szt. zestawów. 3) Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot umowy musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 4) Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 5) Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 6) Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej netto przedmiotu umowy, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu umowy, z zastrzeżeniem przypadku wskazanego w § 10 ust. 4. Oznacza to, że cena jednostkowa netto wskazana przez Wykonawcę za przedmiot umowy, musi być identyczna zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu umowy w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu umowy w ramach opcji. 7) W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg ceny jednostkowej wskazanej dla zamówienia podstawowego. 8) Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 2) wysokości opcji. 9) Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - dostawa płynu antykoagulacyjnego 4% cytrynianu sodu w 0,9% NaCl lub w wodzie do iniekcji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynu antykoagulacyjnego 4% cytrynianu sodu w 0,9% NaCl lub w wodzie do iniekcji w ilości 30 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9b do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 2
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia, na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 2) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu umowy w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. w ilości do 6 000 szt. 3) Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot umowy musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 4) Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 5) Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 6) Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej netto przedmiotu umowy, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu umowy, z zastrzeżeniem przypadku wskazanego w § 8 ust. 4. Oznacza to, że cena jednostkowa netto wskazana przez Wykonawcę za przedmiot umowy, musi być identyczna zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu umowy w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu umowy w ramach opcji. 7) W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg ceny jednostkowej wskazanej dla zamówienia podstawowego. 8) Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 2) wysokości opcji. 9) Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - dostawa igieł z drenem do aferez kolekcyjnych i terapeutycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa igieł z drenem do aferez kolekcyjnych i terapeutycznych w ilości 30 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9b do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 3
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke