2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky bezpečnostních boxů pro přepravu hotovosti a cenin
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky bezpečnostních boxů pro přepravu hotovosti a cenin včetně záručního a mimozáručního servisu.
Interne Kennung: 320260051
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44421722 Sicherheitskästen
5. Los
Los: LOT-0001