See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby AMW Oddział Regionalny w Olsztynie wraz z odkupem energii wyprodukowanej w oze i oddanej do sieci dla obiektów wymienionych w Załączniku nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej o określonych zgodnie z obowiązującymi przepisami standardach jakościowych określonych w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 04.05.2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego, określające parametry techniczne energii elektrycznej. Dostawa energii elektrycznej dotyczy nieruchomości będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Olsztynie. Zamówienie obejmuje sprzedaż energii elektrycznej oraz odkup całości energii elektrycznej, niewykorzystanej na potrzeby własne pochodzącej z instalacji fotowoltaicznej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 763567-2025
Interne Kennung: DZP-OO.2610.407.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 7. Korzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp polegać będzie na zwiększeniu ilości zakupionej energii.. Zaistnienie okoliczności o których mowa wyżej spowoduje zwiększenie wynagrodzenia należnego Wykonawcy. Prawem opcji jest możliwość zwiększenia dostaw energii elektrycznej na warunkach określonych w umowie w granicach 5% w stosunku do ilości zamówienia podstawowego. Szacunkowa ilość energii elektrycznej zamówienia podstawowego wynosi 1070,49 MWh. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji od dodania nowych punktów poboru energii elektrycznej (PPE). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W przypadku dodania dodatkowych punktów PPE Zamawiający pisemnie poinformuje o powyższym Wykonawcę. Dodanie nowych punktów PPE nie wymaga sporządzenia aktualizacji załącznika nr 1 do Umowy. Nowo dodane punkty PPE zostaną włączone do obowiązującej Umowy i zrównoważone z czasem obowiązywania Umowy. Termin sprzedaży energii do nowego PPE zostanie uzgodniony przez strony z uwzględnieniem stosownego wyprzedzenia.