See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění ubytovacích, stravovacích a dalších služeb – adaptační kurzy 2026 a 2027
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní zajištění ubytovacích, stravovacích a dalších služeb pro účastníky adaptačních kurzů pořádaných zadavatelem v rámci projektu spolufinancovaného Evropskou unií z Operačního programu Jan Ámos Komenský, název projektu Implementace Dlouhodobého záměru Pardubického kraje, registrační číslo projektu CZ.02.02.XX/00/23_018/0012534 (dále také jen „OP JAK“). Bližší vymezení předmětu plnění je uvedeno v bodě 2.3 zadávací dokumentace a dále též v textu návrhu smlouvy o poskytování služeb (Příloha č. 5 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: Adaptační kurzy 2026 a 2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55200000 Campingplätze und andere Unterkünfte (außer Hotels)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Adaptační kurzy Třemošnice, Chvaletice, Chrudim
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je poskytnutí ubytovacích, stravovacích a dalších služeb pro účastníky adaptačních kurzů, žáky SOŠ a SOU technické Třemošnice, žáky SOU zemědělské Chvaletice, žáky SŠ zemědělská a VOŠ Chrudim a žáky SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim a pedagogické pracovníky, v zařízení táborového typu (zděná budova s pokoji/chatky apod.), to vše dle požadavků zadavatele uvedených v zadávací dokumentaci. Celkový předpokládaný počet účastníků činí 372 žáků (tj. 13 tříd) a 32 pedagogických pracovníků v každém roce realizace adaptačních kurzů. Předpokládaný počet účastníků adaptačních kurzů pro jednotlivé střední školy je uveden v rámci přílohy č. 1a zadávací dokumentace. Konkrétní termíny konání adaptačních kurzů pro rok 2026 jsou uvedeny v rámci přílohy 1a zadávací dokumentace. Předpokládané termíny konání adaptačních kurzů pro rok 2027 jsou uvedeny v rámci přílohy 1a zadávací dokumentace. Konkrétní termíny jednotlivých adaptačních kurzů v roce 2027 budou stanoveny na základě domluvy mezi zadavatelem a dodavatelem, vždy nejpozději měsíc před konáním příslušného adaptačního kurzu. Délka každého adaptačního kurzu: 3 dny, očekávaný příjezd první den v ranních hodinách cca do 10:00 hodin, očekávaný odjezd třetí den po obědě. Bližší vymezení předmětu plnění je obsaženo v příloze č. 1a zadávací dokumentace a dále v návrhu smlouvy o poskytování služeb (příloha č. 5 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0003
Titel: Adaptační kurzy Ústí nad Orlicí, Polička a Vysoké Mýto
Beschreibung: Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je poskytnutí ubytovacích, stravovacích a dalších služeb pro účastníky adaptačních kurzů, žáky SŠ automobilní Ústí nad Orlicí, Dukelská 313, 562 01 Ústí nad Orlicí, žáky SOŠ a SOU Polička a žáky SŠ technická Vysoké Mýto a pedagogické pracovníky, v zařízení táborového typu (zděná budova s pokoji/chatky apod.), to vše dle požadavků zadavatele uvedených v zadávací dokumentaci. Celkový předpokládaný počet účastníků činí 370 žáků (10 tříd) a 34 pedagogických pracovníků v každém roce realizace adaptačních kurzů. Předpokládaný počet účastníků adaptačních kurzů pro jednotlivé střední školy je uveden v rámci přílohy č. 1c zadávací dokumentace. Termíny konání adaptačních kurzů pro rok 2026 jsou uvedeny v rámci přílohy 1c zadávací dokumentace. Předpokládané termíny konání adaptačních kurzů pro rok 2027 jsou uvedeny v rámci přílohy 1c zadávací dokumentace. Konkrétní termíny jednotlivých adaptačních kurzů v roce 2027 budou stanoveny na základě domluvy mezi zadavatelem a dodavatelem, vždy nejpozději měsíc před konáním příslušného adaptačního kurzu. Délka každého adaptačního kurzu: 3 dny, očekávaný příjezd první den v ranních hodinách cca do 10:00 hodin, očekávaný odjezd třetí den po obědě. Bližší vymezení předmětu plnění je obsaženo v příloze č. 1c zadávací dokumentace a dále v návrhu smlouvy o poskytování služeb (příloha č. 5 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0002
Titel: Adaptační kurzy Moravská Třebová
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je poskytnutí ubytovacích, stravovacích a dalších služeb pro účastníky adaptačních kurzů, žáky ISŠ Moravská Třebová, Brněnská 1405, 571 01 Moravská Třebová a pedagogické pracovníky, v zařízení táborového typu (zděná budova s pokoji/chatky apod.), to vše dle požadavků zadavatele uvedených v zadávací dokumentaci. Celkový předpokládaný počet účastníků činí 80 žáků (2 třídy) a 6 pedagogických pracovníků v každém roce realizace adaptačních kurzů. Předpokládaný počet účastníků adaptačních kurzů pro jednotlivé střední školy je uveden v rámci přílohy č. 1b zadávací dokumentace. Termíny konání adaptačních kurzů pro rok 2026 jsou uvedeny v rámci přílohy 1b zadávací dokumentace. Předpokládané termíny konání adaptačních kurzů pro rok 2027 jsou uvedeny v rámci přílohy 1b zadávací dokumentace. Konkrétní termíny jednotlivých adaptačních kurzů v roce 2027 budou stanoveny na základě domluvy mezi zadavatelem a dodavatelem, vždy nejpozději měsíc před konáním příslušného adaptačního kurzu. Délka každého adaptačního kurzu: 3 dny, očekávaný příjezd první den v ranních hodinách cca do 10:00 hodin, očekávaný odjezd třetí den po obědě. Bližší vymezení předmětu plnění je obsaženo v příloze č. 1b zadávací dokumentace a dále v návrhu smlouvy o poskytování služeb (příloha č. 5 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: část 2