See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do budynków Urzędu Miejskiego w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej obejmująca ciągłą, nieprzerwaną dostawę oraz przesył czynnika grzewczego na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody do budynków Urzędu Miejskiego w Gdańsku, tj. do budynków: - przy ul. Nowe Ogrody 8/12 w Gdańsku (kod 80-803); - przy ul. 3 Maja 9 w Gdańsku (kod 80-802); w okresie od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2029 r.
Interne Kennung: BZP.271.13.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001