2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hulpverleningsvoertuigen met lieropbouw en brandmodules
Beschreibung: Perceel 1: Hulpverleningsvoertuig met lieropbouw • Het leveren van drie (3) identieke hulpverleningsvoertuigen met lieropbouw; • Het onderhouden van de geleverde hulpverleningsvoertuigen; • Het leveren van een vakbekwaamheidstraject voor kerninstructeurs, voertuigbediening en eerste lijn onderhoudsmedewerkers. Perceel 2: Brandmodules • Het leveren en inbouwen van drie (3) identieke brandmodules ten behoeve van de hulpverleningsvoertuigen van Perceel 1; • Het onderhouden van de geleverde brandmodules; • Het leveren van een vakbekwaamheidstraject voor kerninstructeurs, voertuigbediening en eerste lijn onderhoudsmedewerkers. De Leveranciers van Perceel 1 en Perceel 2 dienen met elkaar samen te werken voor de inbouw van de brandmodules. De VRFGV verwacht van de Leverancier van Perceel 1 dat hij de coördinatie op zich neemt en de inbouw van de brandmodules in het hulpverleningsvoertuig voorbereidt. Perceel 1: Drie identieke hulpverleningsvoertuigen met lieropbouw Perceel 2: Drie identieke brandmodules t.b.v. de hulpverleningsvoertuigen van Perceel 1
Interne Kennung: VRFGV0018
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42141410 Winden, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hulpverleningsvoertuigen met lieropbouw
Beschreibung: • Het leveren van drie (3) identieke hulpverleningsvoertuigen met lieropbouw; • Het onderhouden van de geleverde hulpverleningsvoertuigen; • Het leveren van een vakbekwaamheidstraject voor kerninstructeurs, voertuigbediening en eerste lijn onderhoudsmedewerkers. De Leveranciers van Perceel 1 en Perceel 2 dienen met elkaar samen te werken voor de inbouw van de brandmodules. De VRFGV verwacht van de Leverancier van Perceel 1 dat hij de coördinatie op zich neemt en de inbouw van de brandmodules in het hulpverleningsvoertuig voorbereidt. Drie identieke hulpverleningsvoertuigen met lieropbouw
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Brandmodules
Beschreibung: • Het leveren en inbouwen van drie (3) identieke brandmodules ten behoeve van de hulpverleningsvoertuigen van Perceel 1; • Het onderhouden van de geleverde brandmodules; • Het leveren van een vakbekwaamheidstraject voor kerninstructeurs, voertuigbediening en eerste lijn onderhoudsmedewerkers. De Leveranciers van Perceel 1 en Perceel 2 dienen met elkaar samen te werken voor de inbouw van de brandmodules. De VRFGV verwacht van de Leverancier van Perceel 1 dat hij de coördinatie op zich neemt en de inbouw van de brandmodules in het hulpverleningsvoer-tuig voorbereidt. Drie identieke brandmodules t.b.v. de hulpverleningsvoertuigen van Perceel 1.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45343200 Installation von Feuerlöschanlagen, 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen