2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa obsługi portierni na zmianach nocnych, w godz. 22.00 do 06.00 w domach studenckich „Atol”, „Dewizka” i „Feniks”
Beschreibung: Usługa obsługi portierni na zmianach nocnych, w godz. 22.00 do 06.00 w domach studenckich „Atol”, „Dewizka” i „Feniks”
Interne Kennung: ZP/015/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98341120 Portierdienste
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest całoroczna obsługa portierni w domach studenckich Atol, Dewizka i Feniks w wymiarze 8 godzin/dobę, w godzinach od 22.00 do 06.00. 2. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 10 do SWZ