See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa aparatu do terapii nerkozastępczej oraz dostawa odczynników, wyrobów medycznych, sprzętu jednorazowego użytku oraz produktów leczniczych dla potrzeb Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Dzierżawa aparatu do terapii nerkozastępczej oraz dostawa odczynników, wyrobów medycznych, sprzętu jednorazowego użytku oraz produktów leczniczych dla potrzeb Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/57/08/2025, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 780884-2025
Interne Kennung: MSB/PN/57/08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dzierżawa aparatu do terapii nerkozastępczych
Beschreibung: Dzierżawa aparatu do terapii nerkozastępczych
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Specjalistyczny sprzęt do zaćmy i witrektomii V
Beschreibung: Specjalistyczny sprzęt do zaćmy i witrektomii V
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Aplikatory do lidokainy w aerozolu
Beschreibung: Aplikatory do lidokainy w aerozolu
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Obwody oddechowe, resuscytatory
Beschreibung: Obwody oddechowe, resuscytatory
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Igły do znieczuleń
Beschreibung: Igły do znieczuleń
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Szpatułka, ślinociąg
Beschreibung: Szpatułka, ślinociąg
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Sonda Sengstakena
Beschreibung: Sonda Sengstakena
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Sterylna jednorazowa osłona mikroskopu
Beschreibung: Sterylna jednorazowa osłona mikroskopu
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Pozostały jednorazowy sprzęt i niewszczepialne wyroby medyczne
Beschreibung: Pozostały jednorazowy sprzęt i niewszczepialne wyroby medyczne
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - Wszczepialne wyroby medyczne
Beschreibung: Wszczepialne wyroby medyczne
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - Wyroby medyczne do urologii
Beschreibung: Wyroby medyczne do urologii
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - Pozostały jednorazowy sprzęt i niewszczepialne wyroby medyczne
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - Pozostały jednorazowy sprzęt i niewszczepialne wyroby medyczne
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - Worek na filtrat
Beschreibung: Worek na filtrat
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - Maski, filtry
Beschreibung: Maski, filtry
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - Zestawy do higieny jamy ustnej
Beschreibung: Zestawy do higieny jamy ustnej
Interne Kennung: Część nr 23