287398-2025 - Ergebnis
Polen – Gebäudereinigung – USŁUGA KOMPLEKSOWEGO SPRZĄTANIA SIEDZIBY NOSPR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA KOMPLEKSOWEGO SPRZĄTANIA SIEDZIBY NOSPR
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia. 1) Przedmiotem zamówienia jest: „USŁUGA KOMPLEKSOWEGO SPRZĄTANIA SIEDZIBY NOSPR”: 2) Rodzaj zamówienia: usługi. 3) Główny kod CPV: − 90911200-8 – usługa sprzątania budynków, Dodatkowe kody CPV: − 90910000-9 – usługa sprzątania, − 90919200-4 – usługi sprzątania biur, − 90919100-3 – usługi czyszczenia urządzeń biurowych. 4) Informację na temat przedmiotu zamówienia oraz szczegółowych warunków wykonania przedmiotu zamówienia zawiera: a) załącznik nr 3 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia„ b) załącznik nr 2 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. Załącznik nr 2 i nr 3 stanowią integralną część SWZ. 5) Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiące załącznik Nr 2 do SWZ. 6) Miejsce wykonania zamówienia: Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia z siedzibą w Katowicach, PL. W. Kilara 1, 40-202 Katowice, 7) Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
Vorherige Bekanntmachung: 42172-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90910000 Reinigungsdienste, 90919100 Reinigung von Büroausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGA KOMPLEKSOWEGO SPRZĄTANIA SIEDZIBY NOSPR; numer NOSPR/13/2024
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia. 1) Przedmiotem zamówienia jest: „USŁUGA KOMPLEKSOWEGO SPRZĄTANIA SIEDZIBY NOSPR”: 2) Zakres usługi obejmuje sprzątanie strefy publicznej oraz pracowniczej NOSPR; dwóch sal koncertowych, pokoi biurowych, garderób muzyków, pokoi gościnnych, sal ćwiczeń i prób, foyer, korytarzy, ciągów komunikacyjnych, schodów, wind, toalet, pomieszczeń technicznych, zaplecza estrady, parkingu podziemnego, bufetu pracowniczego w zakresie opisanym poniżej. 3) Usługa sprzątania dotyczy wszystkich imprez organizowanych przez NOSPR oraz innych wydarzeń (wynajmów przestrzeni w NOSPR) na terenie siedziby Zamawiającego. 4) Informację na temat przedmiotu zamówienia oraz szczegółowych warunków wykonania przedmiotu zamówienia zawiera: a) załącznik nr 3 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia„ b) załącznik nr 2 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. Załącznik nr 2 i nr 3 stanowią integralną część SWZ. 5) Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiące załącznik Nr 2 do SWZ. 6) Miejsce wykonania zamówienia: Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia z siedzibą w Katowicach, PL. W. Kilara 1, 40-202 Katowice