See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa worków na odpady
Beschreibung: Dostawa worków na odpady w podziale na 3 części
Interne Kennung: DW/ZP-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa worków na odpady - Dostawa worków z tworzyw sztucznych typu LDPE
Beschreibung: Dostawa worków z tworzyw sztucznych typu LDPE
Interne Kennung: DW/ZP-1/2026 cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa worków na odpady - Dostawa worków do gromadzenia odpadów poremontowych
Beschreibung: Dostawa worków do gromadzenia odpadów poremontowych
Interne Kennung: DW/ZP-1/2026 cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa worków na odpady - Dostawa worków biodegradowalnych
Beschreibung: Dostawa worków biodegradowalnych
Interne Kennung: DW/ZP-1/2026 cz.3