287432-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Kontrolle und Tests – Kontrola okresowa wykonywana co najmniej raz na 5-lat obiektów budowlanych na terenie Zarządu Zlewni w Kielcach z podziałem na: Część 1 – Teren NW Jędrzejów. Część 2 – Teren NW Kazimierza Wielka, NW Busko-Zdrój, NW Kielce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKontrola okresowa wykonywana co najmniej raz na 5-lat obiektów budowlanych na terenie Zarządu Zlewni w Kielcach z podziałem na: Część 1 – Teren NW Jędrzejów. Część 2 – Teren NW Kazimierza Wielka, NW Busko-Zdrój, NW Kielce
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kontrola okresowa wykonywana co najmniej raz na 5-lat obiektów budowlanych na terenie Zarządu Zlewni w Kielcach z podziałem na: Część 1- NW Jędrzejów Część 2- NW Kielce, NW Kazimierza Wielka, NW Busko- Zdrój. Kontrola polegać będzie na sprawdzeniu stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektu budowlanego, estetyki obiektu budowlanego oraz jego otoczenia. Kontrolą tą powinno być objęte również badanie instalacji elektrycznej i piorunochronnej w zakresie stanu sprawności połączeń, osprzętu, zabezpieczeń i środków ochrony od porażeń, oporności izolacji przewodów oraz uziemień instalacji i aparatów. Kontrola stanu technicznego i bezpieczeństwa budowli musi być wykonana przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności. Osoba ta musi posiadać odpowiednie uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie oraz należeć do samorządu zawodowego inżynierów budownictwa. Zakres prac obejmuje sprawdzenie stanu technicznego, sporządzenie protokołów z kontroli okresowych opracowany dla każdej budowli odrębnie. Niniejszy opis stanowi minimalne wymagania jednak ich nie wyczerpuje. Badania/pomiary powinny być wykonane adekwatnie do obowiązujących przepisów prawa oraz wytycznych technicznych uwzględniając aktualny stan wiedzy i postęp technologiczny w budownictwie oraz należących do samorządu zawodowego inżynierów budownictwa.
Interne KennungK.ROZ.270.2.24.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Teren NW Jędrzejów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kontrola okresowa wykonywana co najmniej raz na 5-lat obiektów budowlanych na terenie Zarządu Zlewni w Kielcach z podziałem na Część 1- NW Jędrzejów. Kontrola polegać będzie na sprawdzeniu stanu technicznego przydatności do użytkowania obiektu budowlanego, estetyki obiektu budowlanego oraz jego otoczenia. Kontrolą tą powinno być objęte również badanie instalacji elektrycznej i piorunochronnej w zakresie stanu sprawności połączeń, osprzętu, zabezpieczeń i środków ochrony od porażeń, oporności izolacji przewodów oraz uziemień instalacji i aparatów. Kontrola stanu technicznego i bezpieczeństwa budowli musi być wykonana przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności. Osoba ta musi posiadać odpowiednie uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie oraz należeć do samorządu zawodowego inżynierów budownictwa. Zakres prac obejmuje sprawdzenie stanu technicznego, sporządzenie protokołów z kontroli okresowych opracowany dla każdej budowli odrębnie. Niniejszy opis stanowi minimalne wymagania jednak ich nie wyczerpuje. Badania/pomiary powinny być wykonane adekwatnie do obowiązujących przepisów prawa oraz wytycznych technicznych uwzględniając aktualny stan wiedzy i postęp technologiczny w budownictwie oraz należących do samorządu zawodowego inżynierów budownictwa.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2- NW Kielce, NW Kazimierza Wielka, NW Busko- Zdrój
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kontrola okresowa wykonywana co najmniej raz na 5-lat obiektów budowlanych na terenie Zarządu Zlewni w Kielcach z podziałem na Część 2 – Teren NW Kazimierza Wielka, NW Busko-Zdrój, NW Kielce. Kontrola polegać będzie na sprawdzeniu stanu technicznego przydatności do użytkowania obiektu budowlanego, estetyki obiektu budowlanego oraz jego otoczenia. Kontrolą tą powinno być objęte również badanie instalacji elektrycznej i piorunochronnej w zakresie stanu sprawności połączeń, osprzętu, zabezpieczeń i środków ochrony od porażeń, oporności izolacji przewodów oraz uziemień instalacji i aparatów. Kontrola stanu technicznego i bezpieczeństwa budowli musi być wykonana przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności. Osoba ta musi posiadać odpowiednie uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie oraz należeć do samorządu zawodowego inżynierów budownictwa. Zakres prac obejmuje sprawdzenie stanu technicznego, sporządzenie protokołów z kontroli okresowych opracowany dla każdej budowli odrębnie. Niniejszy opis stanowi minimalne wymagania jednak ich nie wyczerpuje. Badania/pomiary powinny być wykonane adekwatnie do obowiązujących przepisów prawa oraz wytycznych technicznych uwzględniając aktualny stan wiedzy i postęp technologiczny w budownictwie oraz należących do samorządu zawodowego inżynierów budownictwa.
Interne KennungCzęść 2