287475-2026 - Ergebnis
Polen – Straßenarbeiten – Rozbudowa odcinka ul. Dobrzeckiej i ul. Św. Michała w Kaliszu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa odcinka ul. Dobrzeckiej i ul. Św. Michała w Kaliszu
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia – szczegółowy zakres robót obejmuje: 1/ roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, 2/ wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni jezdni, 3/ przebudowę i rozbudowę ronda na skrzyżowaniu ul. Podmiejskiej z ul. Dobrzecką, 4/ przebudowę przepustu na cieku Krępica, 5/ przebudowę i budowę chodników, 6/ przebudowę zjazdów, 7/ przebudowę i budowę odcinka drogi rowerowej, 8/ przebudowę i budowę zatok autobusowych, 9/ budowę miejsc postojowych, 10/ przebudowę i budowę sieci kanalizacji deszczowej, 11/ usuniecie kolizji z siecią kanalizacji sanitarnej, 12/ usunięcie kolizji z siecią wodociągową, 13/ usunięcie kolizji z siecią teletechniczną, 14/ usunięcie kolizji z siecią elektroenergetyczną 15/ usuniecie kolizji z siecią gazową, 16/ przebudowę i budowę oświetlenia ulicznego, 17/ wykonanie docelowej organizacji ruchu (oznakowanie pionowe i poziome), 18/ wykonanie zieleni, 19/ opracowanie i wdrożenie projektu czasowej organizacji ruchu uwzględniającego utrzymanie w trakcie prowadzonych robót na wszystkich etapach dwukierunkowego ruchu pojazdów w ul. Podmiejskiej i ul. Stanczukowskiego, 20/ obsługę geodezyjną w tym sporządzanie bieżących operatów geodezyjnych służących określaniu ilości i zakresu robót objętych odbiorami częściowymi wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą uwzgledniającą likwidowane urządzenia oraz zmianę użytków (wersje w ilości 6 szt. w formie papierowej oraz 2 szt. w formie elektronicznej – format DWG).
Vorherige Bekanntmachung847318-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34922100 Straßenmarkierungen, 45223300 Bau von Parkplätzen, 45231221 Bau von Gasversorgungsleitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232310 Bauarbeiten für Fernsprechleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Opis przedmiotu zamówienia – szczegółowy zakres robót obejmuje: 1/ roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, 2/ wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni jezdni, 3/ przebudowę i rozbudowę ronda na skrzyżowaniu ul. Podmiejskiej z ul. Dobrzecką, 4/ przebudowę przepustu na cieku Krępica, 5/ przebudowę i budowę chodników, 6/ przebudowę zjazdów, 7/ przebudowę i budowę odcinka drogi rowerowej, 8/ przebudowę i budowę zatok autobusowych, 9/ budowę miejsc postojowych, 10/ przebudowę i budowę sieci kanalizacji deszczowej, 11/ usuniecie kolizji z siecią kanalizacji sanitarnej, 12/ usunięcie kolizji z siecią wodociągową, 13/ usunięcie kolizji z siecią teletechniczną, 14/ usunięcie kolizji z siecią elektroenergetyczną 15/ usuniecie kolizji z siecią gazową, 16/ przebudowę i budowę oświetlenia ulicznego, 17/ wykonanie docelowej organizacji ruchu (oznakowanie pionowe i poziome), 18/ wykonanie zieleni, 19/ opracowanie i wdrożenie projektu czasowej organizacji ruchu uwzględniającego utrzymanie w trakcie prowadzonych robót na wszystkich etapach dwukierunkowego ruchu pojazdów w ul. Podmiejskiej i ul. Stanczukowskiego, 20/ obsługę geodezyjną w tym sporządzanie bieżących operatów geodezyjnych służących określaniu ilości i zakresu robót objętych odbiorami częściowymi wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą uwzgledniającą likwidowane urządzenia oraz zmianę użytków (wersje w ilości 6 szt. w formie papierowej oraz 2 szt. w formie elektronicznej – format DWG). 2. Przedmiotowe zamówienie publiczne dofinansowane jest z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych zgodnie z treścią wstępnej promesy Edycja8/2023/2621/PolskiLad oraz zgodnie z treścią Uchwały numer 84/2021 Rady Ministrów z dnia 1 lipca 2021 roku w sprawie ustanowienia Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 Ustawy. 4. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokości 450.000,00 zł. (słownie: czterysta pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100). 5. Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 6. Zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian zawarte zostały w projekcie umowy stanowiącym załączniki do SWZ. 7. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia znajdują się w SWZ i załącznikach do niej. 8. Informacje RODO (obowiązek informacyjny i ograniczenia stosowania) zostały zawarte w pkt. 38 SWZ. 9. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych. 10. Zamawiający określił w dokumentach zamówienia wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy Pzp. 11. Zamówienie nie obejmuje opcji. 12. Zamawiający nie przewiduje wznowienia. 13. Zamawiający nie określa w dokumentach zamówienia aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, nie żąda etykiet lub nie stosuje rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert. 14. Szczegółowe zapisy dotyczące terminu realizacji przedmiotu zamówienia określone są w treści SWZ.
Interne KennungZP.271.2.1.2024